Stypendia dla młodych naukowców - Miller Conference 2023

       Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Główny PTBR przyznał środki na stypendia pokrywające koszty udziału młodych naukowców w 32nd Miller Conference on Radiation Chemistry, która odbędzie się w Furiani (Francja) w terminie 3-8 czerwca 2023 r. Informacje o konferencji zamieszczone są na stronie:  https://miller2023.sciencesconf.org

       Dostępne są 2 stypendia o wysokości do 6000 zł każde. Stypendia te przeznaczone są na pokrycie realnie poniesionych kosztów opłaty rejestracyjnej i delegacji służbowej (transport, diety). Od maksymalnej kwoty 6000 zł odlicza się wartość innych stypendiów na udział w tej konferencji uzyskanych przez uczestnika. Stypendia przyznane będą w drodze konkursu.

       O przyznanie stypendiów mogą ubiegać się członkowie PTBR w wieku do 35 lat. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia do konkursu pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do zgłoszenia należy dołączyć streszczenie swojego wystąpienia na konferencji, listę swoich publikacji z okresu ostatnich 5 lat oraz krótki list popierający wystawiony przez opiekuna naukowego lub przełożonego. Termin przysyłania zgłoszeń mija 15 lutego 2023 r.

       Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do 22 lutego 2023 r. Decyzję o przyznaniu stypendiów podejmie Komisja Nagród PTBR biorąc pod uwagę poziom naukowy zgłoszeń oraz dorobek publikacyjny zgłaszającego.

       Zapraszamy do składania zgłoszeń.